چرا کاناداتوز را برای تبلیغات انتخاب کنیم؟

وب سایت کاناداتوز بخش فارسی با تمرکز به معرفی و اطلاع رسانی در خصوص کشور کانادا راه اندازی شده است .  تولید محتوای منحصر و با کیفیت در جهت اطلاع رسانی دقیق و کاربردی از اهداف مجموعه کاناداتوز می باشد.

مخاطبان کاناداتوز ، فارسی زبانان مقیم و یا مسافری هستند که برای برنامه ریزی های گردشگری خود از وب سایت کاناداتوز استفاده می کنند.

تبلیغات هدفمند یکی از ابزارهای موفق در مسیر موفقیت های بیشتر هر تجارتی است ، کاناداتوز ، با دیدگاه تخصصی بازار هدف خوبی را فراهم کرده است تا بتوان کسب و کار خود را به هزاران فارسی زبان در کانادا و همچنین مسافران فارسی زبان رساند.

پلن کسب و کار ویژه

نمایش کسب و کار ویژه:

شما می توانیدبا پرداخت هزینه ماهیانه ، کسب و کار خود را در بخش کسب و کارهای ویژه نمایش دهید.

برتری نمایش در کسب و کارهای ویژه ، امکان نمایش کلیه اطلاعات کسب و کار ، شامل نشانی پستی و نمایش آن بر روی نقشه با امکان راهنمایی مسیر ، معرفی سرویس ها و خدمات قابل ارایه ، ساعات کاری ،  معرفی مفصل  کسب و کار و همچنین در صورت تمایل ، امکان نظردهی کاربران به کسب و کار شما می باشد. ضمنا کلیه کاربران می توانند بطور مستقیم با پرکردن فرم پایین صفحه کسب و کار با شما در ارتباط باشند. بخش تصاویر محل کسب و کار از دیگر مزیت های این بخش می باشد.

فهرست کسب و کار شما بطور دائمی در دایرکتوری مشاغل باقی خواهد ماند.

پلن A

درج آگهی با عکس در صفحه دسته بندی اخبار ستون سمت چپ

پلن B

درج آگهی با عکس در صفحه خبر ستون سمت چپ

2- تبلیغات متنی :

پلن Sponnsor

اسپانسرشیپی مطالب :

شما می توانید اسپانسر یک مطلب شوید.

مطلب فوق تا زمان بازدید به تعداد مشخص  تحت نام برند شما بصورت اسپانسری معرفی خواهد شد.

مثلا فرض کنید شما به تعداد  10.000 بازدید از یک مطلب اسپانسر شده اید . تا زمانی که مطلب فوق به تعداد انتخابی دیده شود ، شما بعنوان اسپانسر آن مطلب معرفی خواهید شد.